Mezinárodní akordeonové dny v Praze

Výsledky 2016

21 – 25 zlaté pásmo

16 – 20,99 stříbrné pásmo

11 – 15,99 bronzové pásmo

Podrobné výsledky sólisté  ke stažení

POROTA I. (v druhém kole + L. Ernyei, J. Teml)

Kat. V. Pásmo zone
1 Petro Kryvorotko UA 23 ZLATÉ golden
2 Jocić  Nenad SR 22,75 ZLATÉ golden
3 Algirdas Benetis LT 22 ZLATÉ golden
4 Michal Matoulek CZ 21,81 ZLATÉ golden
5 Arnas Simaitis LT 20,63 STŘÍBRNÉ silver
6 Lucie Bachurová CZ 19 STŘÍBRNÉ silver
7 Algirdas Vaičaitis LT 17,66 STŘÍBRNÉ silver
8 Ignas Bruveris LT 17,13 STŘÍBRNÉ silver
9 Gabrielius Zauragas LT 16,63 STŘÍBRNÉ silver
10 Lukáš Hart CZ 15 BRONZOVÉ bronzové

 

Kat.  III
1 Aleksandar Pejovic SR 22,75 ZLATÉ / golden
1 Roman  Sapuntsov UA 22,75 ZLATÉ / golden
3 Maša Janković SR 22,25 ZLATÉ / golden
4 LazarLazarević SR 21,13 ZLATÉ / golden
5 Darius Gustaitis LT 20,25 STŘÍBRNÉ / silver
6 Eglė Ieva Kazakevičiūtė LT 20,13 STŘÍBRNÉ / silver
7 Vojtěch Pumpr CZ 20,06 STŘÍBRNÉ / silver
8 Gabrielė Jasiukevičiūtė LT 19,88 STŘÍBRNÉ / silver
9 Anna Šestáková CZ 19,81 STŘÍBRNÉ / silver
10 Justas Stabraukas LT 19,63 STŘÍBRNÉ / silver
10 Algirdas Gricius LT 19,63 STŘÍBRNÉ / silver
12 Ovidijus Miezetis LT 19,56 STŘÍBRNÉ / silver
13 Andrea Šulcová CZ 19,13 STŘÍBRNÉ / silver
14 Karolina Arbuzova LV 19 STŘÍBRNÉ / silver
15 Ondřej Krejča CZ 18,25 STŘÍBRNÉ / silver
16 Anna Zajíčková CZ 18,19 STŘÍBRNÉ / silver
Kat. / Cat. VII. Ø 1. Ø 2. Ø 1.+ 2.
1. Markéta Laštovičková CZ 23,25 23,6 23,42
2. Kacper Stalewski PL 22 23,25 22,62
3. Roman Liashko CZ 22 20,92 21,46
4. Filip Kratochvíl CZ 20,25 22,46 21,35
5. Krystian Lizak PL 20,13 22,33 21,23
6. Tomáš Valíček SK 20,13 21,96 21,04
Ján Špirec SK 19,5
Adam Dufek CZ 18,38
Sándor Kristóf Keresztes HU 18,13
Iuliia Kultina RU 17,25

POROTA III.

Kat.  0. Jméno / Name Pásmo / zone
1 Emma Maximenko BY 24,9 ZLATÉ / golden
2 Johanka Juklová CZ 20,5 STŘÍBRNÉ / silver
3 Eliška Koťarová CZ 18 STŘÍBRNÉ / silver

 

Kat.  I.
1. Maya Maximenko BY 24,28 ZLATÉ / golden
2. Aironas Kazlauskas LT 22,63 ZLATÉ / golden
3. Ivan Kříž CZ 21,4 ZLATÉ / golden
4 Daniela  Holá CZ 20,25 STŘÍBRNÉ / silver
5 Martin  Smiček SK 19,95 STŘÍBRNÉ / silver
 6 Motiejus Dudnikas LT 19,75 STŘÍBRNÉ / silver
 7 Petra Zajíčková CZ 18,88 STŘÍBRNÉ / silver
 8 Ieva Pališkytė LT 18 STŘÍBRNÉ / silver
 9 Liliana Beránková CZ 17,75 STŘÍBRNÉ / silver
 10 Austėja Petrulytė LT 17,5 STŘÍBRNÉ / silver
 11 Bernardas Švarplys LT 16,9 STŘÍBRNÉ / silver
 12 Emílie Hrdá CZ 16,63 STŘÍBRNÉ / silver
 13 Emilis Imša LT 15,95 BRONZOVÉ / bronze
 14 Kristýna  Kratochvílová CZ 15,13 BRONZOVÉ / bronze
 15 Jakub  Pyrchla PL 14,75 BRONZOVÉ / bronze

 

Kat. II. Pásmo / zone
1 Mantas Leonardo Lizzi LT 24,7 ZLATÉ / golden
2 Mladen Šapić SR 21,88 ZLATÉ / golden
3 Eva Narauskaitė LT 21,85 ZLATÉ / golden
4 Zita Toma LV 21,13 ZLATÉ / golden
5 Michaela Šrámková CZ 21,05 ZLATÉ / golden
6 Denis Romančák SK 20,83 STŘÍBRNÉ / silver
7 Kristina Veletova CZ 19,95 STŘÍBRNÉ / silver
8 Miglė Dambrauskaitė LT 19,8 STŘÍBRNÉ / silver
9 Adam  Veverka CZ 17,33 STŘÍBRNÉ / silver
10 Štěpánka Čermáková CZ 17,5 STŘÍBRNÉ / silver
11 Jakub Smiček SK 16,88 STŘÍBRNÉ / silver
12 Vítek Chlapec CZ 16,5 STŘÍBRNÉ / silver
13 Filip Dolejší CZ 16,08 STŘÍBRNÉ / silver
14 Kryštof Březina CZ 15,38 BRONZOVÉ / bronze
15 Lukáš Hlaváč CZ 14,88 BRONZOVÉ / bronze
16 Adéla Děrgelová CZ 14,75 BRONZOVÉ / bronze
17 Alžběta Hegrová CZ 13,75 BRONZOVÉ / bronze
18 Barbora Kurková CZ 12,83 BRONZOVÉ / bronze
19 Eliška Baborová CZ 12,88 BRONZOVÉ / bronze

 

Kat. IV.
1 Leonid Muravjov SE 24,75 ZLATÉ / golden
2 Luka Simić SR 24,25 ZLATÉ / golden
3 Mladen Đoković SR 23,25 ZLATÉ / golden
4 Sobek Nikodem PL 22,58 ZLATÉ / golden
5 Martin Kot CZ 22,28 ZLATÉ / golden
6 Uriasz Kornel PL 21,7 ZLATÉ / golden
7 Łukasz Skubisz PL 20,48 STŘÍBRNÉ / silver
8 Martin Šulc CZ 20,3 STŘÍBRNÉ / silver
9 Jakub Grzyb PL 20,2 STŘÍBRNÉ / silver
10 Paulius Dubauskas LT 17,88 STŘÍBRNÉ / silver
11 Zuzana Kruntorádová CZ 17,88 STŘÍBRNÉ / silver
12 Rugilė Staponkutė LT 17,38 STŘÍBRNÉ / silver
13 Steponas Lukoševičius LT 17 STŘÍBRNÉ / silver
14 Arnas Grabliauskas LT 16,08 STŘÍBRNÉ / silver
15 Marta Dawn Tichá CZ 15,38 BRONZOVÉ / bronze
16 Eliška Hasalíková CZ 14,38 BRONZOVÉ / bronze
Kat. VI. pásmo zone
1 Emilis Čepulis LT 22 ZLATÉ golden
2 Anežka Štenclová CZ 20,25 STŘÍBRNÉ silver
3 Tereza Benešová CZ 20 STŘÍBRNÉ silver
4 Aistė  Norbutaitė LT 16,6 STŘÍBRNÉ silver

 

POROTA / JURY II.

Kat. / Cat. VIII     Pásmo / zone
1. Accordion Duo Garliava LT 21,4 ZLATÉ / golden
2. Zorky Minsk BY 20,5 STŘÍBRNÉ / silver
3. Akordeonové duo SZUŠ Škola pro Radost Praha CZ 18,3 STŘÍBRNÉ / silver
4. Trio of Siauliai Saulius Sondeckis art Gymnasium LT 16,8 STŘÍBRNÉ / silver
5. Akordeonové duo  ZUŠ J. Hanuše Praha CZ 15,3 BRONZOVÉ / bronze
6. Duo akordeon a klavír ZUŠ J. Hanuše Praha CZ 14,5 BRONZOVÉ / bronze

 

Kat. / Cat. IX.
1. M+M Duo Havlíčkův Brod CZ 23,7 ZLATÉ / golden
2. Trio di Nuovo Katowice PL 23,5 ZLATÉ / golden
3. Duo ZSM Tarnów Tarnów PL 21,8 ZLATÉ / golden
4. Tango Cuarteto del Sur Brno CZ 20,3 STŘÍBRNÉ / silver

 

Kat. / Cat. X.
1. Accordion quintet of Šiauliai Dainu music school LT 16,8 STŘÍBRNÉ / silver
2. HARMONION Rožmitál pod Třemšínem CZ 16 STŘÍBRNÉ/ silver

 

Kat. / Cat. XI.
1. Akkordeonensemble Leipzig DE 23,9 ZLATÉ / golden
2. Diamond Accordion Quintet Co Meath IE 18,5 STŘÍBRNÉ / silver

 

Kat. / Cat. XII.   
1. Ås TREKKSPILLORKESTER NO 20 STŘÍBRNÉ / silver
1. CASTLETOWN YOUTH ACCORDION ORCHESTRA IE 20 STŘÍBRNÉ / silver
3. MUSICA HARMONICA Červený Kostelec CZ 19,9 STŘÍBRNÉ / silver
4. POHODA Havlíčkův Brod CZ 18 STŘÍBRNÉ / silver
5. ACCORDIOONA-Junior-Orchestra Berlin DE 17,5 STŘÍBRNÉ / silver
6. ACCORD ZUŠ F. CHOPINA Mariánské Lázně CZ 15,6 BRONZOVÉ / bronze

 

Kat. / Cat. XIII      
1. Akkordeonorchester der Musik-und Kunstschule „Ottmar Gerster“ Leipzig DE 22,6 ZLATÉ / golden
2. Accordion Orchestra – Kragujevac SR 22,4 ZLATÉ / golden
3. Castletown Accordion Orchestra IE 19,8 STŘÍBRNÉ / silver

 

Kat. / Cat. XIV      
1. Castletown Accordion Orchestra IE 21 ZLATÉ / golden