Mezinárodní akordeonové dny v Praze

výsledky 2017

VÝSLEDKY SOUTĚŽE  2017     

VYSLEDKY PDF

21 – 25 zlaté pásmo

16 – 20,9 stříbrné pásmo

11 – 15,9 bronzové pásmo

POROTA I.

Kateg. VII. Jméno / Name Ø 2. Ø 1. Ø 1.+2.
1 MARKÉTA LAŠTOVIČKOVÁ CZ 23,8 23,7 23,75
2 Bartosz Kołsut PL 23,5 23,4 23,45
3 Azmir Halilovic BiH 23,2 23 23,1
4 Adam Maksymienko PL 23,1 22,1 22,6
5 Edin Cekic BiH 22,4 21,7 22,05
6 Ihar Kvashevich DE 21,6 22 21,8
7 Petr Vacek CZ 21,4 22,2 21,8
1. kolo Łukasz Brzezina PL zlaté / golden 21,6
1. k. / 1st r. Roman Liashko CZ zlaté / golden 21,1
1. k. / 1st r. Zlatan Music BiH stříbrné / silver 20,6
1. k. / 1st r. Adam Dufek CZ stříbrné / silver 19,5
1. k. / 1st r. Sandra Bommeli DE stříbrné / silver 17,4
1. k. / 1st r. Eszter Hajdu HU stříbrné / silver 17
1. k. / 1st r. Viktoria Sabo HU bronzové / bronze 14,8

 

POROTA I.

Kategorie I.  Jméno / Name pásmo / zone body / points
1. Bartosz Dzięgielewski PL zlaté / golden 23
2. Martin Smiček SK zlaté / golden 21,9
3. Eva Narauskaitė LT zlaté / golden 21,4
4. Ema Kašparová CZ zlaté / golden 21,3
5. Samuel Kán CZ stříbrné / silver 20,1
6. Jan Vraspír CZ stříbrné / silver 20

 

POROTA  I.

Kategorie II. Jméno / Name pásmo / zone body / points
1 Mathias Rugsveen N zlaté / golden 23,3
2 Mantas Leonard Lizzi LT zlaté / golden 23,2
3 Gabriel Staszewski PL zlaté / golden 22
4 Elizaveta Zhelezova R zlaté / golden 21,9
5 Jakub Smiček SK zlaté / golden 21,3
6 Michaela Šrámková CZ zlaté / golden 21,2
7 Ondřej Krejča CZ stříbrné / silver 20,8
8 Gabrielė Jasiukevičiūtė LT stříbrné / silver 20,5
9 Štěpán Konečný CZ stříbrné / silver 19,8
10 Semen Dolgoborodov R stříbrné / silver 19,4
11 Martin Waldhauser CZ stříbrné / silver 18,3
12 Barbora Studená CZ stříbrné / silver 17,6

 

POROTA I.

Kategorie III. Jméno / Name pásmo / zone body / points
1. Leonid Muravjov SWE zlaté / golden 24,2
2 Martin Kot CZ zlaté / golden 23
3 Martin Šulc CZ zlaté / golden 22,7
4 Anna Nałęcz PL zlaté / golden 22,6
5 Arsenyi Sinyushkin R zlaté / golden 22,5
6 -7 Anna Šestáková CZ zlaté / golden 21,5
6 -7 Eglė Ieva Kazakevičiūtė LT zlaté / golden 21,5
8 Matas Girdzijauskas LT stříbrné / silver 20,9
9 Kristián Filip CZ stříbrné / silver 20,6
10 Anna Zajíčková CZ stříbrné / silver 20
11 Kateřina Tůmová CZ stříbrné / silver 19,9
12 Karolína Zemene CZ stříbrné / silver 19,8
13 Jorigis Vaiksnoras LT stříbrné / silver 18,8

 

POROTA II.

Kategorie IV. Jméno / Name pásmo / zone body / points
1 Josef Krupička CZ zlaté / golden 21
2 Ondřej Novák CZ stříbrné / silver 18,6
3 Karolis Leonas Lukosevicius LT stříbrné / silver 17,9
4 Piotr Poterała PL stříbrné / silver 17,8
5 Jeroným Široký CZ bronzové / bronze 15,6

 

POROTA II.

Kategorie V. Jméno / Name pásmo / zone body / points
1 Piotr Igor Motyka PL zlaté / golden 23,9
2 Drago Garic SRB zlaté / golden 23,5
3 Matas Reimoris LT zlaté / golden 21,8
4 Algirdas Benetis LT zlaté / golden 21,5
5 Martin Klimeš CZ stříbrné / silver 17,6
6 Petra Marková CZ stříbrné / silver 16,6
7 Karel Špinka CZ bronzové / bronze 15,4
8 Veronika Holcová CZ bronzové / bronze 14,5

 

POROTA I.

Kateg. VI. Jméno / Name pásmo body
1 Aleksa Mirkovič SRB zlaté / golden 23,6
2 Valentin Metzger DE zlaté / golden 22,5
3 Emilis Čepulis LT zlaté / golden 21,7
4 Alma Petrauskaite LT stříbrné / silver 19,8
5 Petra Bočková CZ stříbrné / silver 18

 

POROTA  II.

 

Název / Name  
XI. Akkordeon-Orchester Grenzach DE 23,9 zlaté / golden
 VIII. Ensemble Novi Quatro DE 22,5 zlaté / golden
Plunges Mykolo Oginskio art school chamber ensemble LT 19,3 stříbrné / silver
Severnye zabavy R 17,8 stříbrné / silver
  Vesele klavesy R 15 bronzové / bronze
IX. Tango Cuarteto del Campo CZ 21,3 zlaté / golden
Musica Harmonica CZ 17,8 stříbrné / silver
X. Pohoda CZ 19,8 stříbrné / silver

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *