Mezinárodní akordeonové dny v Praze

ÚČASTNÍCI 2018

Pořadí bylo určeno losem a to abecedně od písmena B.

Pátek, 26. 10. dopoledne

 

Kategorie 0.
 
  Jméno
1 Tereza Chalupová
2 Sofie Mlejnková
3 Matyáš Sedmík
4 Anežka Veletová
Kategorie I.  
1 Ondřej Chalupa
2 Johanka Juklová
3 Eliška Koťarová
4 Nina Mahlová
5 Kasper Niczyporuk
6 Peter Sokol
7 Viktor Stocker
8 Daniela Váňová
Kategorie II.  
1 Lazar Bajic
2 Liliana Beránková
3 Amélie Grombířová
5 Daniela Holá
6 Marek Holínec
7 Emílie Hrdá
8 Edward Irinasson
9 Ema Kašparová
10 Tadeáš Mrázek
11 Ilić Sava
12 Kristupas Štabokas
13 Bernardas Švarplys
14 Jana Vlachová
15 Bartłomiej Widełka
16 Petra Zajíčková

odpoledne od 12,30

Kategorie III.

1 Kryštof Bajus
2 Václav Bastl
3 Dominik Bradshaw
4 Štěpánka Čermáková
5 Dawid Deja
6 Petr Gabriel
7
8
Alžběta
Filip
Hegrová
Hradil
Hradil
9 Kamilė Korabliovaitė
10 Malte Kvarnryd
11 Eva Narauskaitė
12 Filip NICZYPORUK
13 Michaela Šrámková
14 Zita Toma
15 Kristina Veletová
16 Adam Veverka
17 Žygimantas Vyšniauskas
18 Marie Závodská
19 Gumru Ahundzada
Kategorie IV.  
1 Kamil Borsuk
2 Piet Daniels
3 Gabrielė Kunickaitė
4 Leonid Muravjov
5 Mihails Olehovs
6 Aleksandar Pejovic
7 Vojtěch Pumpr
8 Łukasz Skubisz
9 Daniel Stasielak
10 Anna Svrčinová
11 Andrea Šulcová
12 Józef Waijdzik
13 Anna Zajíčková

Sobota, 27. 6. 9,00

Kategorie VII. – 1. kolo  
1 Valeriia Khrushchovska
2 Filip Kratochvíl
3 Mirza Maguda
4 Júlia Masnicová
Kategorie V.  
1 Ognjen Gazdić
2 Lukáš Hart
3 Uriasz Kornel
4 Martin Kot
5 Marek Mikáč
6 Eliška Nimburská
7 Marcin Pajor
8 Rebecca Pongs
9 Nikodem Sobek
10 Martin Šulc
11 Marta Dawn Tichá
12 Aneta Volfová
Kategorie VI.  
1 Veronika Belancová
2 Nepomuk Golding
3 Daniela Paterová
4 Marco Plavcic

Sobota, 27. 6. 14,30 hod.

Kategorie VIII
Tarnów Trio PL
Duo J. Široký x J. Sklenář ZUŠ Bedřicha Smetany Plzeň CZ
Duo Espresso Panstwowa Szkola Muzyczna I stopnia w Szczecinie PL
Duo D. Romančák x S. Kozák ZUŠ Trebišov SK
Duo S. Lučić and O. Gazdić East Sarajevo BA
Duo Duklia Zolochiv UA
Kategorie IX.
Accordion duet of P. Arkhipenko and M. Melnichenko UA
Duo V. Danilović x M. Stojanović Banja Luka BA
Kategorie XI
Tango Sexteto del Sur ZUŠ Vítězslavy Kaprálové Brno CZ
Akkordeonensemble „D´Akkord“ Berlin DE
Kategorie XII
Musica Harmonica ZUŠ Červený Kostelec a Náchod CZ
Melody Accordio Orchestra ZUŠ Senica SK
Spojený akordeónový orchester Zuš Lipany a EP Jakubovany SK
Kategorie XIII
Mols Accordeonensemble B

17,30 Kategorie VII. – 2. kolo