Mezinárodní akordeonové dny v Praze

ÚČASTNÍCI 2017

Pořadí bylo určeno abecedně od vylosovaného písmene L.
Někteří účinkující vystupují mimo toto pořadí, vzhledem k tomu, že jsou členy orchestrů, které vystupují ve stejném čase.

PÁLLFYHO PALÁC

Kat. 0. POROTA III.
1 Eliška Koťarová CZ Havlíčkův Brod
Kat. I.  POROTA III.
1 Nina Mahlová CZ Nové Město na Moravě
2 Szymon Spytkowski PL Jabłonka
3 Viktor Stocker CZ Vlašim
4 Kristupas Štabokas LT Kaunas
5 Daniela Váňová CZ Morašice
6 Filip Wojciechowski PL Kamień Pomorski
7 Matyáš Zradička CZ Praha
8 Liliana Beránková CZ Havlíčkův Brod
9 Amálie Grombířová CZ Praha
10 Mikołaj Hamerski PL Krakow
11 Alois Heinriche CZ Praha
12 Daniela Holá CZ Plzeň
13 Johanka Juklová CZ Havlíčkův Brod
14 Smiltė Kancerytė LT Šiauliai
Kat. II.  POROTA III.
1 Eva Narauskaitė LT Kaunas
2 Gabriela Nováková CZ Chrudin
3 Jakub Pajkos PL Lipnica Mała
4 Denis Romančák SK Trebišov
5 Simon Szustkiewicz PL Szczecin
6 Kamil Szymanski PL Kamień Pomorski
7 Robert Škába CZ Praha
8 Bernardas Švarplys LT Kaunas
9 Zita Toma LV Carnikava
10 Adam Vasiljević CZ Praha
11 Kristina Veletová CZ Havlíčkův Brod
12 Savo Vuckovic BA Banja Luka
13 Jiří Záhlava CZ Praha
14 Petra Zajíčková CZ Havlíčkův Brod
15 Darvydas Zalepūga LT Šiauliai
16 Marie Závodská CZ Jindřichův Hradec
17 Václav Bastl CZ České Budějovice
18 Laurynas Čelutka LT Šiauliai
19 Elijus Danilevičius LT Kaunas
20 Motiejus Dudnikas LT Šiauliai
21 Karel Friedl CZ Tišnov
22 Petr Gabriel CZ Kudlovice
23 Simas Gegužis LT Kaunas
24 Ugnė Gočelkytė LT Šiauliai
25 Emílie Hrdá CZ Praha
26 Vítek Chlapec CZ Třeboň
27 Edward Irinasson SE Vasteras
28 Michal Jarząbek PL Bustryk
29 Ivan Kříž CZ Chlumec nad Cidlinou
Kat. III.  POROTA III.
1 Miglė Dambrauskaitė LT Šiauliai
2 Žanas Paulius Klumbys LT Šiauliai
3 Mantas Leonardo Lizzi LT Palanga
4 Edgaras Mostenec LT Kaunas
5 Abigail Maria Parker LT Šiauliai
6 Emilija Prascevičiūtė LT Šiauliai
7 Sára Sokolová SK Stará Ľubovňa
8 Bohdana Součková CZ Praha
9 Anna Svrčinová CZ Radim u Kolína
10 Anton Szufliński PL Szczecin
11 Michaela Šrámková CZ Havlíčkův Brod
12 Andrea Šulcová CZ Třeboň
13 Adam Veverka CZ Ostrava
14 Jonas Vozbutas LT Mažeikiai
15 Jósef Wajdzik PL Gruszczyn
16 Anna Tímea Wilmanová SK Stará Ľubovňa
17 Gumru Nuri Ahundzada SE Vasteras
18 Dominik Bradshaw CZ Pardubice
19 David Brant CZ Dobřany
20 Štěpánka Čermáková CZ Trhové Sviny
21 Filip Dolejší CZ Praha
22 Mário Gecašek SK Bojnice
23 Darja Grjaznova LV Limbazi
24 Alžběta Hegrová CZ Zašová
25 Emilis Kačiūnas LT Kaunas
26 Darja Kolesneva LV Limbazi
27 Kamilė Korabliovaitė LT Kaunas
28 Ondřej Krejča CZ Litvínov
29 Gabrielė Kunickaitė LT Kaunas
Kat. IV.  POROTA I.
1 Michaela Lichvárová SK Stará Ľubovňa
2 Simona Mojžíšová CZ Nové Město na Moravě
3 Martin Kot CZ Napajedla
4 Elina Strogona LV Limbazi
5 Martin Šulc CZ Třeboň
6 Martina Vilinová SK Stará Ľubovňa
7 Aneta Volfová CZ Brandýs nad Labem
8 Wiktoria Wasiak PL ŁĘGI
9 Germen Yunus TR sajmonsen@wp.pl
10 Anna Zajíčková CZ Havlíčkův Brod
11 Karolína Zemene CZ Šlapanice
12 Karolina Arbuzova LV Ulbroka
13 Kamil Borsuk PL Mierzyn
14 Iulian Ciobanu PT Arruda dos Vinhos
15 Piet Daniels SE Västerås
16 Anna Ouff Grøthe NO Tranby
17 Agnė Gudzinevičiūtė LT Kuršėnai
18 Antoni, Maurycy Chmielniak PL Goleniów
19 Eglė Ieva Kazakevičiūtė LT Kaunas
20 Filip Kristián CZ Kájov
21 Zuzana Kruntorádová CZ Havlíčkův Brod
Kat. V.  POROTA III.
1 Beatričė Liutkutė LT Šiauliai
2 Eliška Nimburská CZ Pečky
3 Sabina Stehlíková CZ Vysoké Mýto
4 Arnas Šimaitis LT Šiauliai
5 Marta Dawn Tichá CZ Hutisko-Solanec
6 Vendula Závodníková CZ Šebrov
7 Martin Beseda SK Nitrianske Rudno
8 Eliška Kichnerová CZ Darkovice
9 Jakub Odehnal CZ Blansko
Kat. VI.  POROTA II.
1 Petra Marková CZ Kaplice
2 Daniela Paterová CZ Hlučín Darkovičky
3 Anežka Štenclová CZ Skřipov
4 Adam Tarnożek PL Goleniów
5 Nenad Višnjić BA Trebinje
6 Veronika Belancová SK Dlžín
7 Dragan Jelačić BA Trebinje
8 Martin Klimeš CZ Blansko
9 Hana Kosková CZ Bohuslavice u Hlučína
Kat. VII.  POROTA I.
1 Roman Liashko CZ Praha
2 Adam Maksymienkao PL Warsaw
3 Júlia Masnicová SK Makov
4 Marc Jimenez Navas ES Barcelona
5 Viktorija Nociūtė LT Kaunas
6 Igor Plyushko UA Kharkiv
7 Paweł Ratajek PL Starogard Gdański
8 David Rydz PL Warsaw
9 Filip Slavík CZ Rosovice
10 Peter Zamiška SK Stará Ľubovňa
11 Julia Anel BY Minsk
12 Gabriel Balukiewicz PL Łódź
13 Adam Dufek CZ Praha
14 Tsimafei Hryshkouski BY Kamenets
15 Filip Kratochvíl CZ Kladno

PRAŽSKÁ KONZERVATOŘ – Dvořákovo nábř. + Kategorie VI.

Kat. VIII.
Akordeonové duo ZUŠ Blansko Blansko CZ
DUO Akkordeon/Klavier Ramisch, Müller Aldingen DE
Cinnamon Duo ŁĘGI PL
Duo Sokolová – Lichvárová Stará Ľubovna SK
 Kat. IX.
Duo Dufek – Vintr Praha CZ
SaxofON a akordeON Kladno CZ
TRIO ZUŠ BOJNICE Opatovce nad Nitrou SK
Duo An&Podolska Margonin PL
Duo Čalkovský – Halbychová Praha CZ
DUO NOCIŪTĖ – JURKŠA Kaunas LT
Duo Štanclová – Krejčířová CZ
Kat. X.
Veselé harmoniky Stará Ľubovna SK
Kat. XI.
S&B Quintet Łódź PL
Jugendensemble Harmonikaring Berghausen 1953 e.V. Knittlingen DE
Kat. XIII.
Akordeonika Bojnice SK
International Accordion Orchestra Baltic Tremolo EST/LT/LV
 Kat. XIV.
International Accordion Orchestra Baltic Tremolo